ZESPÓŁ LEKARZA RODZINNEGO "PRO FAMILIA"

przychodnia partnerem programu czerwonacka karta seniora 65+   przychodnie są partnerem programu Duża Rodzina
wysoki kontrast powieksz czcionke pomniejsz czcionke
platnosc kartadarmowe wifiudogodnienia dla niepelnosprawnychklimatyzacjadarmowa kawatv w poczekalniPARKINGwygodny dojazd

Poradnie czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 18.00.

Funkcjonowanie Przychodni Lekarza Rodzinnego od 16.03.2020 r.

Data publikacji: 2020-03-17

➡REJESTRACJA
Tylko poprzez kontakt telefoniczny!
- Lekarze będą oddzwaniać na podany przez pacjenta numer telefonu i - jeśli będzie taka potrzeba - będą umawiać na konkretną godzinę wizytę w poradni.
- Pacjenci z objawami zagrożenia życia np. bólami w klatce piersiowej, bólami brzucha, wysokim ciśnieniem tętniczym i innymi dolegliwościami wskazującymi na konieczność uzyskania natychmiastowej pomocy, zostaną wpuszczeni do przychodni i otrzymają poradę lekarską najszybciej.
- Pacjenci, których dolegliwości nie wskazują na konieczność natychmiastowego udzielenia pomocy, zostaną zapisani wraz z namiarami. (Ich obecność w przychodni mogłaby ich narazić na ewentualne, potencjalne niebezpieczeństwo zakażenia). Lekarz skontaktuje się z nimi telefonicznie, aby udzielić porady przez telefon lub – jeśli będzie taka potrzeba - umówić wizytę.
Uwaga‼
Między pacjentami oczekującymi przed poradnią należy zachować odstępy – minimum 1-1,5 metra.
➡WIZYTA U LEKARZA
• Na wizytę umówioną telefonicznie należy stawić się w dokładnie ustalonym czasie – ma to na celu ograniczenie liczby potencjalnych kontaktów w przychodni dla bezpieczeństwa pacjentów oraz personelu medycznego.
• Należy zachować w kontaktach z innymi pacjentami dystans co najmniej 1-1,5 metra.
• Najlepiej, aby pacjenci przychodzili z maseczkami na twarzach (w przypadku braku takowych, można zasłonić buzię np. szalikiem, chustą) i w rękawiczkach.
➡RECEPTY
Zamówienia recept należy dokonywać przez telefon lub można wrzucić kartkę z zamówieniem do wystawionego specjalnego koszyka.
Uwaga‼
Nie odbieramy recept z poradni w formie tradycyjnej. Należy zadzwonić ponownie do poradni i wtedy otrzymają Państwo kod do recepty elektronicznej uprawniający do zakupu leku w aptece.
➡SKIEROWANIA
W najbliższym czasie nie będą wypisywane skierowania na badania profilaktyczne, zabiegi, turnusy rehabilitacyjne, sanatoryjne.
➡SZCZEPIENIA
Nie zaleca się wykonywania szczepień w najbliższym czasie. Powinny one zostać odroczone z uwagi na zagrożenie epidemiczne. Natomiast jeżeli pacjent zgłosi konieczność wykonania szczepienia (dotyczy np. szczepień kolejnych, ponawianych, aby zachować skuteczność) to powinien zgłosić się telefonicznie do lekarza – każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie i po takiej analizie konieczne szczepienia będą wykonywane.
➡LABORATORIUM
Zawiesza się planowane pobrania w laboratorium w Czerwonaku oraz we wszystkich punktach pobrań. Realizowane będą tylko badania oznaczone jako CITO/PILNE w Czerwonaku
APEL‼
Do poradni nie powinny się obecnie w ogóle zgłaszać osoby zdrowe (dla ich bezpieczeństwa!). Prosimy o cierpliwość. Proszę pamiętać, że pracownicy służby zdrowia wykonują obecnie swoje obowiązki przy sporym obciążeniu stresem.

➡POTRZEBNE KONTAKTY
KOZIEGŁOWY, os. Leśne 7F – tel. 61 641 92 93, 519 382 441,
KOZIEGŁOWY, ul. Poznańska 37 – tel. 61 8 127 310,
CZERWONAK, ul. Działkowa 2 – tel. 61 812 04 00, 518 593 114,
OWIŃSKA, ul. Bydgoska 8 – tel. 61 812 65 13, 515 025 760.

‼Jeżeli podejrzewasz u siebie zakażenie koronawirusem: masz objawy + miałeś kontakt z osobą zarażoną lub potencjalnie zarażoną to zadzwoń do:
Powiatowej Stacji sanitarno - epidemiologicznej w Poznaniu tel. 61 646 78 72 lub 609 794 670 a także do oddziału chorób zakaźnych w Poznaniu tel. 61 873 92 95 (dorośli), 61 859 03 36 (dzieci).
- infolinia NFZ tel. 800 140 590profamilia rejestracja pacjenta
rejestracja telefonicnza profamilia rejestracja pacjentarejestracja online

profamilia rejestracja pacjenta profamilia rejestracja pacjenta profamilia rejestracja pacjenta profamilia rejestracja pacjenta

Nasze certyfikaty

cert1 cert2 cert3 cert5 cert5 cert6 cert7 Lider Medycyny 2016 Polityka Jakości


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]

Opinie pacjentów [x]

"Jako wieloletni pacjenci tut. laboratorium pragniemy wyrazić najgłębsze podziękowanie za wzorową obsługę i wysoką kulturę osobistą pracowników tut. laboratorium." - Aniela i Roman S.

« Dodaj swoją opinię »